OLEJOVÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ


Relaxační masáž je pohlazením, které dopřejete svému tělu. Masáž Vám přinese uvolnění těla a mysli, úlevu od bolesti, přinese více radosti do vašeho těla a celkově Vaše tělo osvěží. Způsobuje prokrvení svalů a vazivového aparátu, zrychlení látkové výměny a zvýšení vylučování odpadních látek z těla.

Zvolte si masáž, která vám nejvíce vyhovuje a načerpejte znovu síly.

Jak relaxační masáž probíhá?

Před masáží si krátce popovídáme o tom jaký je záměr Vaší masáže, na jakou část těla je třeba se zaměřit. Masáž probíhá na masážním lehátku za použití teplých olejů. Při masáži používám mandlový nevo vinný olej s esenciálními oleji, které navozují příjemnou vůni a zvyšují tak relaxační účinek masáže. 

Pro koho je relaxační masáž určená a jakou délku masáže zvolit?

Relaxační masáž je vhodná pro všechny - muže, ženy, sportovce, nesportovce všech věkových kategorií. Důkladné, avšak jemné provedení masáže působí blahodárně na Váš nervový systém, uvolňuje a regeneruje ztuhlé a unavené svalstvo namáhané jednostranným zatížením, přetížením nebo naopak nedostatkem pohybu.


Volit můžete od hodinové až po tříhodinovou masáž. Po krátkém úvodním rozhovoru se domluvíme, na jaké části těla se v průběhu masáže mám zaměřit.  

Hodinová masáž je zaměřena na konkrétní části vašeho těla, kde cítíte největší napětí. Většinou jde o masáž zad a šíje, může to být ale i masáž hlavy, dolních končetin, nebo rukou.

90 minutovou masáž doporučuji pro masáž celé zadní části Vašeho těla. 

120 a 180 minutovou masáž doporučuji pokud chcete opečovávat celé Vaše tělo.  

Délka masáže je 60 až 180 minut (dle vámi zvolené preference). K masáži se počítá krátký úvodní rozhovor a čas na pozvolné doznění masáže.

Používám masážní bio oleje a esenciální oleje od Nobilis Tilia
Používám masážní bio oleje a esenciální oleje od Nobilis Tilia


Reference

"K Daniele chodím na masáže pravidelně už více než rok a rozhodně bych neměnila. Nejde "jen" o masáž, ale o nádherný zážitek pro celé tělo. Daniela umí navíc skvěle vytvořit mimořádně příjemnou atmosféru - a výsledek je, že se jí pod rukama doslova rozplynete, na konci se cítíte báječně uvolnění, vznášíte se v jiných sférách a vůbec, ale vůbec se vám nechce odcházet. Danielu určitě doporučuji každému, kdo od masáže nečeká jen uvolnění svalů, ale hlubší zážitek."                                                      Julie